اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی

پیام ریاست کانون توسعه دهندگان فضای مجازی

۲۵ آذر ۱۳۹۵

حمیدرضا همتی، ریاست کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی، در پیامی از دولتمردان، جوانان فعال حوزه فضای مجازی و شرکت کنندگان اجلاس سپاسگزاری کرد. متن پیام مذکور بدین شرح است:

پیام ریاست کانون توسعه دهندگان فضای مجازی

حمیدرضا همتی، ریاست کانون توسعه دهندگان فضای مجازی، در پیامی از دولتمردان، جوانان فعال حوزه فضای مجازی و شرکت کنندگان اجلاس سپاسگزاری کرد. متن پیام مذکور بدین شرح است:

به نام آنکه جان را فکر آموخت

سپاس ایزد منان را که فرصتی مهیا گشت تا سعادت و افتخار میزبانی شما فرهیختگان عالیقدر را در "اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی" داشته باشیم.

این گردهمایی که با حضور دولتمردان، فعالان فضای مجازی و مدیران کسب و کارها برگزار می گردد نقطه آغازی بر ارتباط و پیوند میان بخش دولتی و خصوصی در دنیای وب به حساب می آید.

فضای مجازی و وب فارسی، پیشرفت ها و موفقیت های چشمگیر و جهانی را در چند سال اخیر تجربه کرده است، که این پیشرفت ها بیش از هر عاملی به سبب همت گماردن و کوشش دولتمردان دلسوز و جوانان کشور بوده است.

اجلاس ۲۲ آذر ماه حرکتی عظیم برای پیشرفت عرصه وب فارسی است، که امروزه بیش از هر زمانی پتانسیل کار و گسترش را دارد.

امید است شما دولتمردان و توسعه دهندگان فضای مجازی که الحق از بزرگترین و مهمترین افراد این جامعه هستید با همکاری و همیاری خود، به ما در رسیدن به این هدف مهم کمک کنید تا مسیر حرکت کشور به سوی استقلال و تعالی فضای مجازی هموار گردد.

حمیدرضا همتی