جهت کسب اطلاعات بیشتر

درباره اجلاس وب فارسی

با ورود فن‌آوری اینترنت در ایران از سال 1372 (1993 میلادی) تا کنون شاهد پیشرفت‌های خارق‌العاده‌ای در این زمینه بوده‌ایم. به گونه‌ای که بسیاری از افراد نمی‌توانند بپذیرند که تنها نزدیک به 25 سال از ورود اینترنت به ایران می‌گذرد. این فن‌آوری جوان در ایران با بهره‌گیری از فکر جوان جوانان ایران روز به روز قدم به پیشرفت گذاشت و به مرور زمان وبسایت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی متعددی در ایران آغاز به کار کردند.

در ابتدا اینترنت تنها برای بررسی ایمیل استفاده می‌شد اما بعد از گذشت دو سال اولین وبسایت فارسی راه‌اندازی می‌شود و سپس اولین روزنامه ایرانی وارد محیط اینترنت می‌شود. بعد از آن و با ورود وبلاگ‌ها به عرصه وب در ایران، فصلی تازه از اینترنت در این کشور گشوده شده و کم کم عنوانی به نام «وب فارسی» پدید مي‌آيد.

اکنون و طبق آخرین آمار در سال 2017 چیزی در حدود 3 میلیارد و 880 میلیون کاربر جمعیت اینترنتی جهان را تشکیل می‌دهند؛ به این معنی که تقریبا از هر 2 فرد در این کره خاکی 1 نفر به اینترنت دسترسی دارد. این رقم در کشور ما برابر با 56 میلیون نفر است. در واقع می‌توان گفت 70 % جمیعیت ایران به اینترنت دسترسی دارد که این مطلب نشان دهنده اهمیت فعالیت مدیران وب در ایران و همچنین اهمیت محیط وب فارسی است.

حال با تمام این تفاسیر بیشترین سهم در پیشرفت وب فارسی را مدیران وبسایت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی ایفا می‌کنند؛ مدیرانی که بیش از نگاه به جنبه اقتصادی به جوانب دیگر نیز نگاهی دارند و با تمامی مشکلات همچنان با قدرت به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

بسیار خرسندیم که به اطلاع شما برسانیم اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی سالانه با استقبال سازمان‌ها، نهادهای دولتی و بخش خصوصی و با هدف نزدیکی هرچه بیشتر این دو کفه قدرت برگزار میگردد.

اجلاس وب فارسی، به همت کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی و با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات برگزار می‌شود.

سومین اجلاس توسعه‌‌دهندگان وب فارسی بهمن ماه سالجاری با دعوت و حضور همزمان دو بخش دولتی و خصوصی ادامه مسیر خواهد داد و بنا داریم همچون گذشته این دو اقلیم دور افتاده از یکدیگر را کمی نزدیک‌تر کنیم تا زمینه را برای گام‌های بعدی توسط «کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی» و سایر دوستان هم‌نظر مهیا سازیم.

امیدواریم شما فعالان سایبری و توسعه‌دهندگان وب فارسی که الحق از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین افراد این جامعه هستید، ما را در این مسیر یاری نموده و با حضور خود در این اجلاس به ما در رسیدن به این هدف مهم کمک کنید.

آنچه ما ارائه میدهیم

محورها و مباحث اصلی

طراحی و توسعه

که شامل برنامه نویسی و طراحی رابط و تجربه کاربری میشود

ادامه مطلب

امنیت سایبری

یک از محورهای اصلی اجلاس که به آن پرداخته میشود

ادامه مطلب

کارآفرینی

بررسی کسب و کارهای اینترنتی و فناوری های دیگر

ادامه مطلب
پیدا کنید و بررسی کنید

سخنرانان و ارائه دهندگان

در اجلاس وب فارسی تلاش میگردد با حضور افراد سرشناس، متخصصین و نخبگان در بخش خصوصی و مدیران تصمیم گیر در بخش دولتی سخنرانی و پانل‌هایی در جهت انتقال تجربیات و دانش افراد فعال در حوزه وب فارسی و فضای سایبری ایران گنجانده شود که مطمئناً لازمه فضای فعلی اکوسیستم سایبری ایران میباشد.

ادامه مطلب

نمایش برنامه کنفرانس

جدول زمانبندی اجلاس

رونمایی در زمستان 1397

برای دریافت آخرین اطلاعات از

در این بخش، شما می توانید آخرین نسخه نرم افزار ویژه اختصاص یافته به کنفرانس وب ایران را دریافت کرده و از آخرین اخبار، گالری تصاویر و سایر ویژگی های این نرم افزار استفاده کنید ...

ANDROID
APPLE IOS
Windows Phone

بیشتر دریافت کنید

اخبار و اطلاعیه ها

خلاصه ای از آنچه رخ داده

مشاهده ویدئو و نظرات

بگیرید و به اشتراک بگذارید

ما برای دیدن شما لحظه شماری خواهیم کرد

شما می توانید امکانات و خدمات توسعه دهندگان فارسی را با ارائه بلیط به دوستان خود و استفاده از تجارب متخصصان خود از طریق حضور در جلسه، و یک برنامه برای این منظور می توانید استفاده کنید. ما را انتخاب کنید و آن را بخرید

پکیج استاندارد

فروش بلیط اجلاس

110

هزار تومان

خرید کنید

پشتیبانی کرده اند

برگزارکنندگان اجلاس

در کنار ما هستند

حامیان تجاری ما

همه چیز را پوشش میدهند

حامیان رسانه ای ما

مکان برگزاری

تهران , خیابان شریعتی , بالاتر از چهارراه قصر، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

دبیرخانه دائمی اجلاس

کانون توسعه‌ دهندگان فضای مجازی

برای برقراری ارتباط با طرفداران، متخصصان متعهد و نخبگان سایبری در اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی، می توانید از موارد زیر استفاده کنید.

در شبکه های اجتماعی شماره تماس ارتباط با ما 021 88 34 09 06