اجلاس وب فارسی ششمین
از فناوری اطلاعات و فضای مجازی تا سواد رسانه‌ای و امنیت سایبری
صندلی خود را رزرو کنید
درباره اجلاس وب فارسی

در ابتدا اینترنت تنها برای بررسی ایمیل استفاده می‌شد اما بعد از گذشت دو سال اولین وبسایت فارسی راه‌اندازی می‌شود و سپس اولین روزنامه ایرانی وارد محیط اینترنت می‌شود. بعد از آن با ورود وبلاگ‌ها به عرصه وب در ایران، فصلی تازه از اینترنت در این کشور گشوده شده و کم کم عنوانی به نام «وب فارسی» پدید می‌آيد.
با ورود فن‌آوری اینترنت در ایران از سال ۱۳۷۲ (1993 میلادی) تا کنون شاهد پیشرفت‌های خارق‌العاده‌ای در این زمینه بوده‌ایم. این فناوری جوان در ایران با بهره‌گیری از فکر جوان جوانان ایران روز به روز قدم به پیشرفت گذاشت و به مرور زمان وبسایت‌ها، پرتال ها و کسب و کارهای اینترنتی متعددی در ایران آغاز به کار کردند.
«وب فارسی» به عنوان مجموعه‌ای تخصصی و فعال در حوزه‌های فضـای مجـازی و فنــاوری اطلاعــات به منظور تقويت و ارتقاء قابليت و توان نخبــگان، مديـــران و فعالان اکوسیستم فناورانه کشور و نیز در راستاى کمک به توسعه کسب و کارها و روابـط فعـالان فضـای مجازی و فناوری اطلاعات ایران تاسیس شده است.
ما در راستاى اشاعه فرهنگ، توسعه کسب و کار و ارتقاى سطح دانش در حوزه فضای مجازی و فاوا، بين مدیران تصمیم‌گیر و نهادهای حاکمیتی، محققان و متخصصانى که به گونه‌اى با دانش روز دنیا و توسعه نظام‌هاى مربوطه سر و کار دارند ارتباط برقرار می‌نماییم تا باعث اعتلای بیش از پیش کشور عزیزمان ایران شویم.
اجلاس وب فارسی رویدادی است که هر ساله با حضور مدیران کشوری و لشکری، فعالان صنعت فناوری اطلاعات و فضای مجازی، پیشتازان تجارت الکترونیک و فناوری‌های نوین و اصحاب رسانه برگزار می‌گردد.
این رویداد علاوه بر اینکه پنجره‌ای به چشم انداز و فناوری‌های نوظهور و دانش روز می‌باشد، پلی مستحکم میان بخش خصوصی و نهادهای حاکمیتی محسوب می‌گردد تا با برطرف سازی موانع و مشکلات جوانان را یاری نموده و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران و تصمیم‌سازان باشد.

دانلود بروشور
محورها و مباحث اصلی
فناوری اطلاعات و فضای مجازی
فناوری‌های نوظهور
تجارت الکترونیک
دنیای دیجیتال
شبکه‌ها و سامانه‌های هوشمند
سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی
فرهنگ و سواد رسانه‌ای
مهندسی و معماری اطلاعات
عملیات روانی
مهندسی اجتماعی
امنیت و ایمنی
امنیت سایبری
امنیت اطلاعات
سخنرانان و ارائه دهندگان
به زودی
اعلام خواهد شد ....
مشاهده سخنرانان قبلی
جدول زمان بندی
۱۲:۰۰ تا ۱:۰۰
پذیرش
۱:۰۰ تا ۲:۰۰
افتتاحیه
۲:۰۰ تا ۲:۳۰
سخنرانی اول
۲:۳۰ تا ۳:۰۰
سخنرانی دوم
۳:۰۰ تا ۳:۲۰
پذیرایی و شبکه‌سازی
۳:۳۰ تا ۴:۰۰
سخنرانی سوم
۴:۰۰ تا ۴:۳۰
سخنرانی چهارم
۴:۳۰ تا ۵:۰۰
سخنرانی پنجم
جایزه ملی وب فارسی

در اجلاس وب فارسی بخش جدیدی تحت عنوان "جایزه وب فارسی" اضافه گردیده است که در آن به شناسایی و تقدیر از سرآمدان فضای مجازی و فناوری اطلاعات می‌پردازیم. وبسایت‌ها، پرتال‌های اینترنتی، کسب و کارها و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی علاقمند و پیگیر فناوری می‌توانند در فرایند ارزیابی جایزه ملی وب فارسی ثبت نام نمایند،

ورود به سایت جایزه
اخبار و اطلاعیه ها
بلیط ها
برگزار کنندگان اجلاس
حامیان تجاری ما