درخواست اسپانسری و حضور در جمع حامیان

اجلاس وب فارسی رویدادی است که هر ساله با حضور مدیران کشوری و لشکری، فعالان صنعت فناوری اطلاعات، فضای مجازی، پیشتازان تجارت الکترونیک و فناوری‌های نوین و اصحاب رسانه برگزار می‌گردد.

این رویداد علاوه بر اینکه پنجره‌ای به چشم انداز و فناوری‌های نوظهور و دانش روز می‌باشد، پلی مستحکم میان بخش خصوصی و نهادهای حاکمیتی محسوب می‌گردد تا با برطرف سازی موانع و مشکلات جوانان را یاری نموده و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران و تصمیم‌سازان باشد.

شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی با حضور در رویدادهای ملی و بین المللی علاوه بر شبکه سازی با نخبگان و فعالان صنایع گوناگون می‌توانند از جایگاه‌های تبلیغاتی و برندینگ مجموعه‌های خود بهره‌مند گردند.

حمایت مالی و اسپانسرینگ رویدادها با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری دقیق می‌تواند اهداف کوتاه و یا بلند مدتی را برای مجموعه‌های در پی داشته باشد.

چرا حمایت و حضور در اجلاس وب فارسی

وب فارسی از جمله رویدادها و مجموعه‌هایی می‌باشد که برای تحقق ایرانی نوین و فناورانه، مدیران کشوری و لشکری، جوانان استارتاپی، فعالان بخش خصوصی و نخبگان را گردهم جمع می‌نماید تا اعتلای بیش از پیش صنایع فناوری فناوری اطلاعات و فناوری‌های نوظهور را رقم زند.

بدین منظور مخاطبین و حامیان می‌توانند از حضور و ارتباط گیری با اقشار مختلف جامعه بهره‌مند گردند.

علاقمندان جهت دریافت بسته‌های مشارکت و اسپانسرینگ اجلاس وب فارسی می‌توانند از طریق شماره تماس ۸۸۳۴۰۹۰۶ با دبیرخانه دائمی اجلاس تماس حاصل نمایند.